NLcoach Congres 2025: ontdek de kansen van AI voor het coachvak

Schrijf je nu in voor dit inspirerende congres op 19 december!

Op vrijdag 19 december organiseren NLcoach en NOC*NSF weer het NLcoach Congres 2025. Deze dag op Papendal zal in het teken staan van het thema: ‘Al in Actie: De nieuwe spelregels voor trainer-coaches in de sport’. De inschrijving is nu geopend!

De sportwereld verandert razendsnel. Kunstmatige intelligentie (Al) speelt een steeds grotere rol in training, prestatieanalyse, talentontwikkeling en communicatie. Voor trainer-coaches betekent dit een nieuwe realiteit: hoe benut je Al op een verantwoorde en effectieve manier? NLcoach en NOC*NSF organiseren daarom een congres dat inzicht biedt in de kansen en uitdagingen van Al in de sportpraktijk. Je leert tijdens dit inspirerende congres hoe je Al kunt inzetten om je trainingen en coaching te versterken, prestaties te verbeteren en beter in te spelen op de behoeften van sporters in een digitale wereld.

Leren, delen en vooruitkijken

Tijdens het NLCoach Congres 2025 duiken we samen in de wereld van kunstmatige intelligentie (AI) en verkennen we hoe dit jouw werk als trainer-coach kan versterken. Laat je inspireren door toonaangevende experts en bevlogen topcoaches, ga in gesprek met andere trainer-coaches en ontdek praktische toepassingen van AI binnen sport en coaching. Van slimme data-analyse tot taalmodellen, dit congres staat volledig in het teken van leren, delen en vooruitkijken.

Onder leiding van dagvoorzitter Jeroen Otter biedt het congres een unieke mix van plenaire sessies, verdiepende parallelsessies en praktische voorbeelden. Je krijgt de kans om je kennis te vergroten, nieuwe ideeën op te doen en concrete toepassingen mee naar jouw praktijk te nemen. Daarnaast is er volop gelegenheid om te netwerken met collega-trainers en coaches.

Terugblik NLcoach Congres 2024

Het NLcoach Congres 2024 trok een 250 trainer-coaches naar Papendal. Zij wilden meer leren over het thema: ‘de prestatiegerichte coach van de toekomst’. De aanwezige trainer-coaches kregen tijdens het congres in een plenair deel en workshops nieuwe kennis en inzichten voorgeschoteld rond de uitdagingen van de coach van de toekomst. De sprekers vormden een goede mix tussen coaches, wetenschappers en andere experts. Met een ezine blikten we met NLCOACH terug op die inspirerende dag.